Жорстоке вбивство на Тернопільщині – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Жорстоке вбивство на Тернопільщині

У засобах масової інформації почало поширюватися повідомлення про насильницьку смерть 32-річної жительки Нараєва Бережанського району, обростаючи  новими неофіційними подробицями. Журналісти, зсилаючись на розповіді жителів села, стали публікувати не зовсім правдиву інформацію, пише БЕРЕЖАНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ГУ НП в Тернопільській області.

 Аби у цій справі розставти всі крапки над «і», звичайно, в межах дозволеного, не  порушуючи таємницю слідства, ми зустрілися із заступником начальника відділу слідчого управління Віталієм Пушкарем.

– Під час судово-медичного розтину експерти Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи встановили, що причиною смерті 32-річної жительки Нараєва стали проникаюче ножове поранення лівої половини грудей з пошкодженням лівого шлуночка серця, зовнішня та внутрішня кровотеча, масивна крововтрата, – зазначив Віталій Пушкар. – Також хочу зазначити, що, проводячи розтин, експерт зважає на наявність інших тілесних ушкоджень. Так от, тілесних ушкоджень, характерних для боротьби чи самооборони  на тілі потерпілої немає. Тому стверджувати про те, що жертву катували, ми не можемо.  Також чекаємо висновків експертизи щодо можливого зґвалтування жертви. Проте під час розтину також не було виявлено явних ознак зґвалтування чи насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом.

Твердження про те, що до вбивства потерпілої причетний не лише 24-річний сусід, а, можливо, злочин було скоєно групою осіб, слідчі перевіряють. Проте на даний час в кримінальному провадженні є лише один підозрюваний, який зізнався у вчиненому, і котрий під час слідчого експерименту чітко вказав, де і яким чином він вбив жінку. Також є покази незацікавлених свідків, котрі бачили, як в період, коли сталося вбивство, підозрюваний, маючи в руках ніж, попрямував з сусідньої вулиці додому стежкою через городи, де й було знайдено тіло загиблої.

Віталій Пушкар також  запевнив, що вбивство не було сплановане, а сталося воно спонтанно на ґрунті конфлікту, що виник між  потерпілою та підозрюваним. Агресія зловмисника та стан алкогольного сп’яніння – ось головні причини трагедії.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*