Учасники проекту «Змінимо країну разом» з Луганщини вражені доброзичливістю галичан (ВІДЕО) – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Учасники проекту «Змінимо країну разом» з Луганщини вражені доброзичливістю галичан (ВІДЕО)

У серпні нинішнього року за ініціативи міністерства освіти та науки України було започатковано проект обміну «Змінимо країну разом». Мета його – ділитися розробками в освітній, науковій та культурній сферах. Водночас проект дає можливість пізнати ментальні особливості українців різних регіонів та розвіяти стереотипи сприйняття один одного.

В рамках його реалізації 25 вчителів з Луганщини приїхали на Тернопільщину, аби обмінятися своїми методичними розробками, досвідом у викладацькій та виховній справі. Так само і 25 освітян нашого краю вирушили на Східну Україну, передає Тернопільське Інформаційне Бюро.

Світлана Яресько є вчителем англійської мови ЗОШ №21, м. Попасна, в Тернопільській області перебуває вже кілька днів, з собою привезла відео-уроки, якими має намір поділитися з тернопільськими вчителями. Окрім професійної складової, вражена туристичними особливостями краю, доброзичливістю та відкритістю галичан. «Цей проект важливий тим, що ми, жителі Східної та Західної України, маємо можливість пізнати також і людські якості один одного. Разом ми будемо відбудовувати державу, надолужувати втрачене, будемо вчитися любити і поважати свій край, щоб не було зрад», – каже Світлана Яресько.

Вчителька з Луганщини в рамках проекту перебуватиме у Борщівському районі, Тернопільської області. Вже встигла оглянути наші туристичні принади – про кришталеві печери, запевняє, розповість колезі – вчителю географії, враження підкріпить туристичним довідником, який привезе із собою в Попасну.

ВІДЕО: http://www.ex.ua/540535127403.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*