У Тернополі відкриють сучасний кардіоцентр – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Тернополі відкриють сучасний кардіоцентр

Можливість проводити складні операції на серці невдовзі з’явиться у Тернополі. Мова йде про пересадку серцевого клапана, встановлення стентів тощо. Створення потужного кардіоцентру планується на базі КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

«Медичний персонал надзвичайно вдячний місцевій владі за те, що вона звернула увагу на дану проблему. Адже наразі фахівці «Тернопільської університетської лікарні» не мають обладнання та відповідних умов для того, щоб оперувати пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи. Відтак хворі змушені звертатися у лікувальні заклади Львова, Києва, Луцька», — зазначив заступник головного лікаря з хірургії та інноваційних технологій Віктор Запорожець.

Стажування кадрів відбуватимется за сприяння білоруських колег на базі польської клініки серцевої хірургії, додає Віктор Запорожець. А відкриття кардіохірургічного відділення такардіохірургічної операційної, ймовірно, відбудеться вже у поточному році.

«Згідно минулорічних показників невтішної статистики, майже 700 осіб з хворобами серця померли дорогою до місця діагностування. Тож, аби не допустити подібного в майбутньому, виділено майже 21 млн грн для створення сучасного кардіоцентру на базі «Тернопільської університетської лікарні». 14, 5 млн грн із вказаної суми  спрямують на придбання якісного та сучасного медичного обладнання. Це кошти медичної субвенції, виділеної з держбюджету для забезпечення медичних послуг населенню області», — повідомив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Тернопільська обласна державна адміністрація

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*