Тернопільська ОДА підтримує «Форум Гостинності» – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернопільська ОДА підтримує «Форум Гостинності»

Форум Гостинності відбудеться 28-30 липня у м.Тернополі. Підтримку в організації заходу надає Тернопільська обласна державна адміністрація. Організаторами виступають журнал «Отельер&Ресторатор» та консалтингова компанія «Майстерня Гостинності».

За словами Назара Яворського, начальника відділу туризму Тернопільської ОДА, формування сучасної конкурентоспроможної туристичної індустрії в області є одним з основних завдань. При цьому рівень сервісу має задовольняти потреби іноземних та вітчизняних туристів. Окрім того на Тернопільщині ставку роблять і на внутрішній туризм серед мешканців області.

«Належний рівень міжгалузевої координації та впровадження інноваційних підходів у веденні туристичного бізнесу дозволять забезпечити швидке формування конкурентоздатного регіонального туристичного продукту та механізму просування його на міжнародний та внутрішній туристичні ринки. Саме тому облдержадміністрація виступає співорганізатором Форуму Гостинності. Даний майданчик збере багато успішних спеціалістів туристичної індустрії: для них – це можливість збагатитись інноваційними ідеями та підходами, для нас – додаткова промоція Тернопільщини», – зазначає Назар Яворський.

Перший день форуму буде більш теоретичним: представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, спеціалісти туристичної індустрії, готельного бізнесу, ресторатори, постачальники та виробники продукції для HoReCa виступатимуть із своїми доповідями, візьмуть участь у панельній дискусії. Спектр тем є досить широким і включатиме, маркетингову складову, роботу з персоналом, еко- та арт-напрямки, особливості сервісної стратегії та навіть психологічні аспекти. Захід відбуватиметься у приміщенні ОДА. Паралельно із цим будуть представлені інформаційні, виставкові стенди.

Під час другого дня учасників форуму чекає практичне заняття – презентація обладнання для кухні «RATIONAL» на базі однієї з ресторацій Тернополя.

І на останок гості зможуть ще раз переконатися у потужності рекреаційного потенціалу Тернопільщини під час екскурсії за маршрутом: Тернопіль – Збараж – Вишнівець – Кременець.

До 17 липня триває реєстрація учасників. Здійснити її можна за посиланням –

https://docs.google.com/…/1ayY3bglsL4hC9TI0O0cx0pVSz7…/edit…,


або director@otelier-restorator.com.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*