Тернопільська область: піротехніки ДСНС вирушили на чергову ротацію в зону АТО – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернопільська область: піротехніки ДСНС вирушили на чергову ротацію в зону АТО

24 жовтня співробітники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області вирушили на чергову ротацію в зону АТО, передає Тернопільське Інформаційне Бюро.
Своїх колег у службове відрядження рятувальники проводжали усім колективом. Перед каплицею Божої Матері «Неопалима Купина», що на території Управління священнослужителі відправили молебень, поблагословили рятувальників на добру працю, побажали Божого благословення та захисту.
Голова тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна подякував працівникам державної служби за працю, за самовіддане служіння українському народові, за відвагу та самопожертву, яку вони проявляють, як при захисті мирного життя громадян в тилу, так і при виконанні державних завдань із захисту України на Сході. Особливу вдячність очільник області висловив родинам рятувальників: «Дякую кожній родині, яка відправляючи рідних у зону бойових дій, проявляє силу духу, стійкість та патріотизм заради захисту нашої Вітчизни. Молимося за те, щоб кожен із них якомога швидше повернувся додому неушкодженим».
Проводжаючи бійців на схід начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей зазначив: «Піротехніки вирушають в зону АТО виконувати свій службовий обов’язок. Їх робота полягатиме в проведенні гуманітарного розмінування просторів на сході України від боєприпасів, якими ворог щедро всіяв нашу землю. Тернопільські піротехніки змінять своїх колег, які вже працюють там з вересня та протягом 45 діб роботи вже встигли знешкодити більше півтора тисячі вибухонебезпечних предметів – чим врятували сотні людських життів».
Очільник пожежно-рятувальної служби подякував волонтерським організаціям, працівникам ДСНС та всім тим, хто долучився до відправки рятувальників на схід і допоміг їм у забезпеченні продуктами харчування й іншими необхідними речами. Також він висловив впевненість в тому, що після виконання бойового завдання наші хлопці цілими та неушкодженими повернуться додому.
У ДСНС України у Тернопільській області

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*