Тернопільщині загрожують аграрні бандити

Земельні ресурси — основне багатство Тернопільської області. Із загальної площі земельного фонду 75,9% становлять землі, що використовуються для сільського господарства. Розораність території — 62%, один із найвищих відсотків в Україні. Орні землі в структурі сільськогосподарських угідь займають 81% (близько 850 тис. га) — найвищий показник в Україні. У ґрунтовому покриві переважають чорноземи та сірі опідзолені ґрунти — групи найродючіших ґрунтів у світі

 

На жаль, аграрні аферисти продовжують наживатись на багатстві українського села. Виключенням не став Агрохолдинг “Мрія”, який очолюють закордонні шулери.  Уже зараз у різних областях країни розпалюються все нові конфлікти за участю скандального агрохолдингу. «Мрія», яка вже ославився розкраданням техніки рейдерським захопленням АТП на Тернопільщині, а також виведенням грошей в офшор, тепер взявся за підробку документів. 

Так, 2 липня на територію ТОВ «Глобал-Фід» намагались потрапити юристи Агрохолдингу «Мрія», демонструючи ксерокопію договору оренди адміністративних приміщень, який, з їхніх слів, із ними уклав попередній власник АТП, представник ТОВ «Буд М». Коли законний власник даного АТП Тарас Дідик попросив їх надати оригінал договору, представники «Мрії» відмовили. Тому, із зрозумілих причин, Тарас Дідик (представник «Глобал-Фід»), відмовив юристам агрохолдингу «Мрія» у доступі на його територію.

Але вже вночі з 2 на 3 липня 50 озброєних людей спортивної зовнішності у масках здійснили атаку на підприємство. Тітушки, що, очевидно, діяли в інтересах Агрохолдингу «Мрія», перелазили через паркан та у силовий спосіб намагались потрапити в адміністративні будівлі АТП, що належать ТОВ «Глобал-Фід». Серед нападників був помічений керівник служби безпеки Агрохолдингу «Мрія» Стріленко Олександр.

На спростування цієї дивної ксерокопії,  директор ТОВ «Глобал- Фід» Тарас Дідик надав журналістам-розслідувачам оригінал документу «ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДОЖУ», а також договір на оренду земельної ділянки (територія АТП), укладений із Хоростськівською міською радою ще в 2015 році, терміном на 49 років.

Snimok-e`krana-2016-08-10-v-20.58.02 (1)

 

Цікавим є той факт, що журналісти дослідили цей сумнівний документ, наданий «Мрією», і виявилось, що людина, яка, начебто, його підписувала зі сторони «Мрії» – Михайло Хміль, вперше бачить ці «документи».

Skandalnyii---Agroholding2

Я дійсно тривалий термін працював в компанії, що входить в Агрохолдинг «Мрія», з приходом нового менеджменту на чолі з Саймоном Чернявським, мене не просто звільнили, і, фактично, викинули на вулицю, тепер виявилось, що від мого імені підписуються підробні документи, які я вперше бачу. На документі стоїть явно не мій підпис, а в місці, де укладався цей договір – Гусятин, я ніколи не був… – каже Михайло Хміль.

Ошуканий шахраями з «Мрії» чоловік звернувся в правоохоронні органи та до суду. За фактом підробки документів працівниками агрохолдингу, правоохоронці уже розпочали кримінальне провадження.

Skandalnyii---Agroholding3

 

Аграрні терористи у лиці “Мрії” Агрохолдинг будуть і надалі чинити беззаконня, страждати від їхніх дій будуть, в першу чергу, прості тернопільські пайовики та агрономи, люди, які все своє життя віддали на благо добробуту України.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*