Тернопільщина позбулась власного “Буковелю” – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тернопільщина позбулась власного “Буковелю”

Популізм завжди був на озброєнні в українських політиків. Проте іноді чиновники та представники влади надто заграються у цю захопливу гру. В кінцевому результаті «найбільш справедливі поборники» корупції виявляються власниками дорогущих квартир, а «справжні патріоти» – VIP-клієнтами «СберБанку Росії». В таку ж гру загралась тернопільська представниця «Громадянської Позиції», депутат обласної ради,  Лариса Римар, повідомляє сайт Тернопільське Інформаційне Бюро

У 2011 році  саме ця чиновниця, будучи  директором комунального підприємства «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр»,  обіцяла перетворити малесеньке непримітне село Устечко Заліщицького району на «другий Буковель» (дослівно):

«Найближчим часом тут планується створити перший туристично-розважальний діловий центр з усією відповідною інфраструктурою для туристів. При ньому ж буде відкрито прес-центр, міні-готель і пункт прокату водного спорядження. »

Проте за вікном уже осінь 2016 року, а про Устечко країна так і не дізналась. Більше того, виділені на цей проект мільйони гривень «розчинилися»  безслідно. А як інакше можна пояснити занедбаний аварійний стан будівель, які ще кілька років тому мали б приймати тисячі туристів? Туристично-відпочинковий центр  Устечка більше нагадує ще одну туристичну мекку –  Прип’ять, аніж «Буковель».

Цікаво, коли ж чиновники та політики почнуть відповідати за сказане та виконувати обіцянки? Хочеться вірити, усі причетні до справи так і не реалізованого туристичного центру в селі Устечко понесуть відповідальність та відзвітують, куди безслідно «випарувались» сотні тисяч виділених гривень.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*