Тарифи на тепло зростають удвічі – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Тарифи на тепло зростають удвічі

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила підвищення тарифів для населення на теплову енергію та послуги з централізованого опалення – з 534 грн за Гкал до 1043 Гкал.

Про це стало відомо під час засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Комісія приймала рішення у прозорий спосіб. Коли ми отримали рішення кабміну, ми провели моніторинг цін. Ми зважали на рівень доходів населення та систему субсидій», – відзначив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

Як зазначив Вовк, НКРЕКП здійснювала моніторинг цін на газ упродовж чотирьох місяців поточного року. Оскільки промисловість купувала газ за ціною від 5433-6880 грн за 1 тисячу кубометрів, то затверджена урядом ціна блакитного палива для теплокомуненерго на рівні 4942 грн за тисячу кубометрів є найнижчою на ринку. (Відповідно до офіційного курсу НБУ на 09.06.2016 новий тариф на газ для населення складає 198,4 доларів за тисячу кубічних метрів – ред).

За інформацією НКРЕКП, озвученою під час обговорення питання, пропонований для встановлення з 1 липня 2016 року середньозважений тариф на теплову енергію для потреб населення становитиме 1043 грн за Гкал – проти сьогоднішніх 534 грн за Гкал

Підвищення тарифів відбувається за рахунок трьох факторів: зростання паливної складової у структурі тарифу (на 474 грн за Гкал), тарифу на електроенергію (13 грн за 1Гкал) і заробітних плат (9 грн за Гкал).

Зокрема, коригування паливної складової пов’язане з рішенням уряду про зміну тарифу на газ, що використовується при виробництві тепла для населення. Якщо раніше на паливо припадало 400 грн у вартості 1 Гкал тепла (75% вартості), то з 1 липня цей показник дорівнюватиме 874 грн (84% вартості).

Рішення регулятора означатиме зростання тарифу на тепло та послуги центрального опалення на 75-90% залежно від конкретного підприємства теплопостачання.

Джерело: УКРІНФОРМ

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*