Степан Барна обговорив напрями можливої співпраці з представниками польського бізнесу

Тернопільська область займає досить добрі позиції щодо створення ділового клімату. Ми є лідерами в Україні по умовах ведення бізнесу. І працюємо в напрямі подальших кроків, які будуть спрямовані на розвиток як Тернопільської області, так і додаткових можливостей для потенційних інвесторів. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками польського бізнесу, які цікавляться співпрацею з Тернопільщиною у різних сферах.

Зокрема, під час зустрічі обговорили питання модернізації аеропорту з провідною інжиніринговою групою, яка розробляє та виробляє автоматизовані системи зв’язку та електрифікації для портів, аеропортів та промислового застосування Cavotec. Персонал інженерних експертів компанії Cavotec, до слова, розташований в 30 країнах світу, представляє велику кількість культур, володіє різними мовами та надає клієнтам місцеву підтримку.

Також під час зустрічі йшлося про можливість будівництва логістичних складів (карго центрів) та торгівельних центрів біля аеропорту, створення на території області центрів зеленої енергії та створення підприємств з виробництва елементів сонячних батарей та акумуляторів для потреб електротранспорту.

Як наголосив очільник області, Тернопільщина зацікавлена у співпраці з польськими партнерами, адже між Польщею та Тернопільською областю уже налагоджені добрі зовнішньоторговельні та дипломатичні відносини.

«Сьогодні ми зацікавлені у тому, щоб вирішити проблематику нестачі кадрів шляхом залучення польських підприємств, де працюють багато українців, для того, щоб вони переносили свої виробничі потужності на територію області. Тоді жителям краю не доведеться тривалий час проводити на чужині. Тут на польському підприємстві жителі області отримуватимуть менше, ніж в Польщі, але це буде все одно достойна як для України зарплата і при цьому наші люди залишатимуться зі своїми родинами. Тому ми відкриті і готові до конструктивного діалогу», – підкреслив Степан Барна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*