Псевдо працівник банку знайшов черговий жертву у Тернополі – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Псевдо працівник банку знайшов черговий жертву у Тернополі

Краяни, незважаючи на усі можливі методи застереження відполіцейських, продовжують втрачати гроші з карток. Втратила понад6 тисяч гривень і 22-річна тернополянка.

Псевдопрацівник банку зателефонував до дівчин під приводом поновитизахисні дані картки, мовляв система зафіксувала спроби взламати пін-код картки. А та не підозрюючи лихого, повідомила усю конфіденційнуінформацію щодо банківського рахунку. В результаті, з картки зникла уся готівка – 6200 гривень.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи незапитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазоводублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія.Працівники фінансової установи за допомогою мобільного зв’язку ніколи не проводитимуть операції щодо  зміни паролів переказу коштів чи продовження строку дії картки.

Тож ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки навіть людині, щопредставилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чипродавцям інтернет-сайтів.

У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевестигроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані,кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділенібанку.

Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте 102.

Сектор комунікації

Головного управління

Національної поліції

в Тернопільській області

Leave a comment

Your email address will not be published.


*