Побачв світ черговий випуск бібліографічного покажчика “Культура Тернопільщини”

Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск бібліографічного покажчика «Культура Тернопільщини: 2017 рік (сторінками центральних та обласних видань)», укладений працівниками відділу інформації Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

12 випуск із започаткованої у бібліотеці серії щорічних покажчиків «Культура Тернопільщини містить дзеркальне відображення культурного життя краю, актуальних питань регіональної культурної політики, правових та економічних аспектів, впровадження нових форм і методів роботи з популяризації культурних цінностей краю та високої якості роботи закладів культури Тернопільської області.

Цьогорічний випуск «Культури Тернопільщини» відображає 1693 позиції, згрупованих за 16 розділами. Джерельною базою видання становлять публікації на сторінках центральних і обласних періодичних видань за 2017 рік, матеріали інтернету та бібліографічні джерела, що відображають поточну інформацію розвитку галузі культури в регіоні.

Аналіз джерел дозволив повноцінно представити у виданні панораму культурно-мистецького життя краю за минулий рік, діяльність закладів та установ культури, творчість кращих колективів і виконавців тощо.

Допоміжний апарат посібника складають «Іменний покажчик» і «Зміст». До покажчика додано перелік опрацьованих періодичних видань.

Видання розраховане на спеціалістів галузі, викладачів і студентів навчальних закладів культури, громадськість.

е-версія видання:

http://library.te.ua/wp-content/uploads/2009/03/culture2017.pdf

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*