Підрозділи ДСНС Тернопільщини отримали пожежно-рятувальну техніку та майно

Сьогодні, 1 лютого, управлінню ДСНС у Тернопільській області передано  пожежно-рятувальну техніку та майно. Вже стало доброю традицією у перші дні лютого передавати нашим рятувальникам найнеобхідніше для їхньої небезпечної, але такої потрібної служби.  Такі події все частіше відбуваються у нашому краї в ході реалізації завдань, спрямованих на розвиток місцевої пожежної охорони та організацію цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

Варто зазначити, що сьогодні в рамках реформування системи  ДСНС Урядом України виділено кошти на придбання 149 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки на суму 740,8 мільйонів гривень. З них – 130 пожежно-рятувальних автомобілів, 4 з яких передано рятувальникам Тернопілля.

У церемонії передачі взяли участь керівники краю: голова облради Віктор Овчарук та ОДА – Степан Барна.

Звертаючись до присутніх, очільник облради зазначив: «Ми розуміємо, що необхідно усіляко сприяти спроможності підрозділів ДСНС, адже ті, хто захищає кожного з нас, мають бути  повністю забезпечені усім необхідним. Бо від цього залежить збереження життя людей, які опинилася в екстремальній ситуації. Отож за кошти, виділені із обласного бюджету на виконання Програми захисту населення і територій Тернопільської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, для підрозділів пожежно-рятувальної служби закуплено рятувальний гідравлічний інструмент, пожежний бойовий одяг, каски, пожежні рукава, тепловізійну камеру та портативні радіостанції на суму майже 700 тис. грн. Бажаю одного – нехай ці речі  використовуватимуться лише для навчань як рятувальників, так і цивільного населення.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто запевнюю вас, що усі ми  переконані у тому, що тернопільські рятувальники підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, стихією, надійно захищають  національні багатства краю та  держави в цілому, оберігають  людські життя. Аварійно-рятувальних загони  пожежної охорони Тернопілля – це приклад  самопожертви під час виконання свого обов’язку, того, що вони –  загартовані, відважні, незламні духом професіонали. Тож нехай отримані нині майно та техніка допомагають вам у вашій нелегкій, небезпечній, але такій необхідній службі! Нехай вас береже Господь!»

Керівники області вручили сертифікати, ключі інші необхідні рятувальникам речі представникам районів та ОТГ, а присутні діти з радістю ознайомились із пожежно-рятувальними автомобілями та обладнанням.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*