На Тернопільщині розпочали незаконне будівництво ГЕС

Неподалік від Тернополя у селі Мишкові на річці Серет розпочалось будівництво міні-ГЕСу. Місцеві жителі та активісти протестують. На річці вже почали заливати бетонні монолітні споруди. Люди викликали поліцію.

“В нас тут  під боком, буквально за декілька кілометрів 12 кілометрів в селі Мишковичі на річці Серет здійснюється будівництво незаконного ГЕСу. Вся Європа вже відмовилась від руслових ГЕСів. Оскільки вони перегороджують річки і відбувається дуже швидке замулення і річка дуже швидко вбивається. Намул він є агресивний його не можна використовувати для аграріїв для полів, бо на ньому нічого не росте” – розповідає член громадської організації  “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Палюх.

Зі слів активістів, підприємець будує на землі, яку самовільно захопив. Лише на 30% землі у нього є відповідні документи.

В екологічній інспекції зазначають, що підприємець розпочав будівництво міні-ГЕСу без висновку з оцінки впливу на довкілля, що є порушенням Закону України про “Про оцінку впливу на довкілля”.

“Власником розроблена технічна документація на землю. Є деякі нюанси, але робочий проект на будівництво розроблено ще в 2013 році. На даний час він вже почав будівництво того об’єкту немаючи висновку з оцінки впливу на довкілля” – каже начальник державної екологічної інспекції Тернопільській області Едуард Ференц.

Поліціянти внесли подію у журнал єдиного обліку повідомлень. Зараз проводиться перевірка.

ТЕРМІНОВО

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*