На Гусятинщині пограбували безпечних громадян – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Гусятинщині пограбували безпечних громадян

Власники помешкання у селі Оришківці на Гусятинщині зачинили двері і залишили ключ у замку. Господарі подалися на город, а злодії до хати, пише ГУСЯТИНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Ключі потерпілі безпечно залишили в замку. Не сподівалися приходу непроханих гостей, та господарювали одразу за хатою. Однак повернувшись до домівки, зрозуміли, що там побував хтось чужий.

З шафи у кімнаті зникли дві тисячі гривень. Потерпілі звернулися за допомогою до правоохоронців. За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження, зловмисників розшукують.

Правоохоронці застерігають краян: не залишайте ключі від помешкань в легкодоступних місцях, надійно замикайте двері. Надійно ховайте заощадження, адже злодії у першу чергу шукають готівку у шафі, поміж речами, в кишенях верхнього одягу, під матрацом і навіть у банках з харчами на кухні. Не залишайте ювелірні вироби на тумбі чи трюмо. Від крадіжки ніхто не застрахований.

Та найголовніше   – не довіряйте незнайомцям! Остерігайтесь чужинців, що стукають у двері під приводом продати чи купити товар, не вірте у слова про страшні родинні пороби та не приставайте на пропозиції зняти закляття, а особливо на готівці чи золоті! Спроваджуйте якнайшвидше таких непроханих осіб подалі від помешкання, а про підозрілих краще одразу повідомити правоохоронцям. Проявляйте пильність та будьте розсудливими!

Джерело: Сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області

Leave a comment

Your email address will not be published.


*