Мешканців Лановеччини запрошують до співпраці у ягідництві та садівництві

Дедалі актуальнішим в аграрному бізнесі, в рослинництві стає розвиток садівництва і ягідництва. Саме орієнтуючись на ці нові перспективи в сільському господарстві, ініціативною групою створена громадська організація «Об’єднання виробників плодово-ягідної продукції України «Ягідник».

Повідомляє сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Лановецьку РДА.

Основна мета створення – вибудувати відносини між виробниками і покупцями ягід: від посадки ягідників, наукового супроводу, фінансово-матеріальної допомоги, вирощення плантацій плодово-ягідної продукції до реалізації цієї ж таки уже готової продукції за взаємовигідними цінами для усіх учасників процесу.

В засновниках ГО «Ягідник» є власник великого переробного підприємства з Польщі, землекористувачі, підприємці пов’язані з вирощенням саджанців.

На теренах Волині, у селі Печихвости Горохівського району польський партнер будує сучасне велике переробне підприємство, яке за своїми технічними характеристиками та виробничими потужностями – 12 000 тон одночасного зберігання замороженої продукції, не має аналогів в Україні і буде одним з найбільших в Європі. Майбутня діяльність цього підприємства і діяльність Громадської організації тісно пов”язані між собою.

Основне завдання підприємства – переробка та зберігання плодово-ягідної продукції садівництва та ягідництва, Громадська організація ж покликана забезпечити дане підприємство сировиною. Станом на сьогодні Громадська організація пропонує нашим постійним та потенційним партнерам повний спектр саджанців плодово-ягідних рослин, горіхів з найкращих розсадників Європи, хімічні засоби захисту рослин, стимулятори росту, горщики, упаковки, різноманітну тару, теплиці, садову техніку тощо.

Окрім того, для зацікавлених осіб періодично організовуємо поїздки пізнавального характеру у кращі європейські розплідники плодово-ягідних культур.

Джерело: ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Читайте также:

У столиці заочно судять Януковича, а у Борщові – селян

Агрохолдинг “Мрія” злякався суду

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів

Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Гриць Драпак висміяв недолугу «Мрію»

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*