Країною шириться дитячий суїцид: 60% загиблих із благополучних родин (ВІДЕО) – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Країною шириться дитячий суїцид: 60% загиблих із благополучних родин (ВІДЕО)

Це – останні хвилини 15-нічного Анатолія. Він фільмує все – для рідних. До залізничної станції вже під’їжджає потяг. Хлопчик чекатиме його на рейках. Він дивитиметься просто в очі водію тепловоза, а той – не встигне загальмувати! Шансів вижити після зіткнення у школяра навіть не було. А поруч із тілом знайдуть його фотоапарат. З останнім жахливим відео, передає Тернопільське Інформаційне Бюро.

Хлопець був із, здавалося б, звичайної родини – мама, вітчим, рідний батько. Усі – наче любили сина. Утім, останнім часом хлопчик тікав з дому, бо зустрів кохану дівчину, а мама вважала, що він ще замалий для дорослих стосунків.

Семикласник Денис закінчив своє життя у зашморгу. Він жив зі старшим братом та сестрою. Мама – на заробітках. У те, що життєрадісна дитина ні с того, ні с сього покінчила з життям, родичі не можуть повірити. А однокласники малого зізнаються -напередодні їм у школі розповідали про так званий «собачий кайф». Тож Денис, лишившись вдома сам, став жертвою дурних забавок. Йому було лише 13.

17-річна Валерія – студентка Житомирського агротехнічного коледжу – повісилася у кімнаті гуртожитку.

Самогубця була спокійною і замкнутою, ні з ким не сварилась. От тільки з навчанням у неї не складалося. З 12-ти предметів вісім – вона не склала, а батьківського гніву боялася більше, ніж смерті.

nnovosti.info

Leave a comment

Your email address will not be published.


*