Чи підточить ‘’крапля’’ звернень чиновницький ‘’камінь’’? – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Чи підточить ‘’крапля’’ звернень чиновницький ‘’камінь’’?

Є дві важливі державні ухвали, які стосуються  переважної  більшості  тернополян. Перша – Постанова  Кабінету Міністрів України «Про запровадження перерахунку вартості  послуги з централізованого опалення залежно від  температури зовнішнього повітря» і  друга – рішення  Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  щодо встановлення лічильників тепла у багатоквартирних будинках.

Вже другий рік поспіль, керуючись цими документами, фракція ВО «Батьківщина» у Тернопільській міській раді систематично не дає спокою місцевим чиновникам. Вагомі причини для цього були і залишаються. Наприклад, минула зима пройшла  не надто холодною і, на думку  голови фракції Андрія Артимовича, «м’які» температури не були враховані  в  обчисленні  тарифів, а відтак – платня за теплову енергію для  тернопільських споживачів  виявилась  завищеною щонайменше на 25%, а перерахунки, згідно Постанови  Кабміну, місцеві тепловики так і не зробили.

Такою ж, м’яко кажучи – неоптимістичною, є і ситуація із встановленням  у багатоквартирних будинках, які користуються центральним опаленням, лічильників тепла. А ці  прилади потрібні для того, щоб  тернополяни  платили  лише за реально  спожиту теплову енергію, а не за якимись  узагальненими, взятими «зі стелі», розрахунками. Чому  назвали ситуацію неоптимістичною? Бо, скажімо, статистика минулого року свідчить:  Тернопільщина, і обласний центр у тому числі, за показниками встановлення теплолічильників  плентались в аутсайдерах. Для ілюстрації: Львівщина  мала 65,6%, а наша область – лише 5,8%.

У цих двох  проблемних  напрямках фракція ВО “Батьківщина” у міськраді апріорі відмовилась від чергової  політичної кампанійщини, натомість – намагається працювати системно. Мовляв, крапля  і камінь підточить…  Голова фракції Андрій Артимович днями подав два  чергових депутатських звернення. В одному  просить  міського голову Тернополя надати вичерпну інформацію про  обсяги фінансування процесу встановлення  теплолічильників, а в іншому, скерованому до керівництва  ДП «Тернопільстандартметрологія», поставив за мету з’ясувати – як профільні підрозділи міськради взаємодіють (і чи роблять це взагалі?…) зі  «стандартметрологами» у процесі  формування  тарифів та їх ймовірного перерахунку  з огляду  на температурні коливання вже у цьому опалювальному сезоні.

Редакція  теж  тримає ці проблеми на контролі  і, коли депутат  Артимович отримає  відповіді на звернення  фракції, ми розповімо про  реакцію чиновників.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*