У Чорткові вшанували 100 – річчя Української революції 1917 – 1921 рр – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Чорткові вшанували 100 – річчя Української революції 1917 – 1921 рр

З нагоди відзначення та вшанування  100 – річчя Української революції 1917 – 1921 рр., працівниками соціально виховної та психологічної служби установи  та  вчителем історії Чортківської загальноосвітньої школи – інтернат О. В. Сов’як для засуджених та неповнолітніх ув’язнених були протягом 18 –  21 квітня 2017 року були  прочитані лекції на тему: «Українська центральна Рада в період зламу монархічної державно – правової традиції Росії», «Українська центральна рада: воєнна політика та військове будівництво», «Чортківська офензива 1919 року»,  «Універсали Центральної Ради», «Гетьманський уряд Павла Скоропадського», «Директорія Української Народної Республіки», пише сайт ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Чортківську РДА.
– також ув’язненим та засудженим було розказано про героїчний подвиг героїв «Холодноярської республіки» та ознайомлено із книгами Юрія Горліс – Горського  «Холодний Яр», та Василя Шкляра «Чорний Ворон», які розповідають про  українського повстанський рух проти загарбників (німецьких окупантів та російських «білих» і «червоних» інтервентів),
– особам взятим під варту та засудженим доведено  коротку історію Українських Січових Стрільців – єдиної української національної військової формації в складі сформованої із добровольців, які відкинулися на заклик Головної Української Ради 06 серпня 1914 року  і стояли під проводом Української Бойової Управи і у подальшому стали однією із найкращих формацій української армії.
– у бібліотеці установи організовано тематичну виставку присвячену національно – визвольним змаганням українців 1917 – 1921 рр.

Джерело:  ЧОРТКІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*