Степан Барна: Сільськогосподарський ярмарок – можливість оцінити продукцію товаровиробників області – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Степан Барна: Сільськогосподарський ярмарок – можливість оцінити продукцію товаровиробників області

Ті, хто придбав товари на сільськогосподарському ярмарку, зможуть відчути переваги українського виробника, а зокрема – тернопільського, над імпортним. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час передвеликоднього ярмарку, що відбувся у Тернополі 8 квітня, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

«Сільськогосподарський ярмарок – це можливість оцінити продукцію товаровиробників області. Ми зробили чотири точки продажу в Тернополі й сподіваємося, що тернополяни будуть задоволені або принаймні будуть мати вибір і змогу порівняти за якістю продукцію місцевих сільськогосподарських виробників та імпортних. А наше, як відомо, не лише доступне, а й смачне», – наголосив Степан Барна.

Нагадаємо, участь у ярмарку, що відбувався одночасно у чотирьох точках міста, взяли понад 155 товаровиробників області. Запросили представити свою продукцію й провідних аграріїв Тернопільщини. Загальний виторг склав в цей день близько 4,4 млн грн.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*