На Тернопільщині ринок праці виходить з тіні – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

На Тернопільщині ринок праці виходить з тіні

У Тернопільській області спостерігається тенденція до виведення ринку праці з тіні. У І кварталі збільшилася кількість осіб, які зареєструвалися суб’єктами підприємницької діяльності та повідомлень про прийняття працівників на роботу в органи Державної фіскальної служби, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

Про це стало відомо під час чергового засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Захід відбувся 20 квітня під головуванням заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації, керівника робочої групи Ігоря Вонса. У засіданні взяли участь члени робочої групи та запрошені керівники відповідних робочих груп райдержадміністрацій і міст обласного підпорядкування.
Зокрема, обговорювалися питання стану легалізації заробітної плати та зайнятості населення та ефективності роботи робочих груп і координації їх роботи з наглядовими органами. За результатами обговорення присутні вирішили підвищити ефективність діяльності робочих груп, посилити роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання з питань підвищення мінімальних гарантій в сфері оплати праці і легалізації зайнятості, а при необхідності забезпечити оперативне реагування на випадки порушення норм трудового законодавства.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*