Мешканці Тернопільської області потерпіли від рук шахраїв – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Мешканці Тернопільської області потерпіли від рук шахраїв

Заїжджі чоловіки з Кривого Рогу  обдурювали людей, пропонуючиїм роботу, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням  на поліцію Тернополя.

 За словами начальника сектору боротьби зі злочинами в державному секторі та шахрайства Віктора Демчана, двоє аферистів приїхали до обласного центру у березні цього року.

В інтернет-мережі розмістили оголошення про пошук водіїв. Спочатку з усімабажаючими працювати спілкувався один з “роботодавців”. Коли до ньоготелефонували, а вже потім приходили кандидати, він повідомляв, що усірейси здійснюються по Україні, але перевозити необхідно небезпечнівантажі. Аби влаштуватися перевізником, потрібно було документ-дозвіл на такі рейси, а також медичну довідку. Коли чоловік бачив, що потенційнібезробітні готові йти працювати, він пропонував їм свого спільника, який міг без проблем допомогти у виготовленні усіх необхідних документів.

Виготовлення посвідчення “Про закінчення закладу підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв” вартувала 1500 гривень. За меддовідку тернополяни мали доплатити ще 200-250 гривень. Люди погоджувалися на таку допомогу, давали гроші, а коли телефонували у визначений час, номер не відповідав.

На сьогодні правоохоронці встановили, що лише за тиждень від рук шахраївпотерпіло восьмеро людей. Двоє з них уже написали заяви до поліції. Іншінаразі вагаються.

Проте вільними криворізькі “роботодавці” довго не проходили. Їх уже тривалий час відстежували вінницькі оперативники, оскільки дует встигзалишити по собі слід і у іншій області. Зловмисників затримали і їм обрализапобіжний захід – тримання під вартою. Раніше в поле зору правоохоронціввони не потрапляли. Чоловікам інкримінують статтю 190 частина 2 ККУ.

Триває слідство.

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*