Змагалися найсильніші гирьовики Тернопільщини – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Змагалися найсильніші гирьовики Тернопільщини

В Тернополі, у Палаці спорту «Текстильник» відбулись Чемпіонат Тернопільської області та Відкрита першість КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів 1995-1998 р.н., юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших у поштовху довгим циклом, пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на Тернопільську ОДА.

У змаганнях брали участь 67 чоловік, а саме учні-спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, спортсмени Кременецького, Бучацького, Збаразького районів.

Перше місце серед юніорів зайняла команда Кременецького району, друге місце посіли учні обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, третє місце здобули спортсмени Збаразького району. Перше місце серед чоловіків завоювали спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, друге місце – у гирьовиків Збаразького району, третє місце – у «силачів» Кременецького району.

В естафеті 3 чоловіка по 2 хвилини у поштовху довгим циклом: І місце – у гирьовиків обласної ДЮСШ з літніх видів спорту (90 підйомів), ІІ місце – у Кременецьких спортсменів (89 підйомів), ІІІ місце – у команди Збаразького району(82 підйоми). Добрих слів заслуговують учні-спортсмени з другої команди обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, які зайняли четверте місце (70 підйомів).

Переможцями у вагових категоріях в змаганнях серед чоловіків, юніорів, старших юнаків, старших дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат стали:

Чоловіки: вагова категорія 63 кг – Тольпа Богдан (тренер Багрій Петро, Збараж); вагова категорія 68 кг – Дуль Антон (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ); вагова категорія 73 кг – Скобельський Тарас (тренер Бойко Руслан, Бучач); вагова категорія 78 кг – Гайдук Степан (тренер Петрук Василь, Кременець); вагова категорія 85 кг – Сусь Сергій (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ); вагова категорія 95 кг – Багрій Петро (тренер Кульчицький Зіновій); вагова категорія +95 кг – Сіправський Роман (тренер Кульчицький Зіновій).

Юніори: вагова категорія 63 кг – Тольпа Богдан (тренер Багрій Петро, Збараж); вагова категорія 68 кг – Дуль Антон (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ); вагова категорія 73 кг – Теслюк Ярослав (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ); вагова категорія 78 кг – Гайдук Степан (тренер Петрук Василь, Кременець); вагова категорія 85 кг – Баланюк Роман (тренер Гуголь Віталій, Збараж); вагова категорія 95 кг – Кузьма Тарас (тренер Багрій Петро, Збараж); вагова категорія +95 кг – Коцюк Ігор (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ).

Старші юнаки: вагова категорія 53 кг – Філик Євген (тренер Багрій Петро, Збараж); вагова категорія 73 кг – Баран Богдан (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ); вагова категорія +73 кг – Шпуняр Василь (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ).

Старші дівчата: Омельчук Іванна (тренер Багрій Петро, Збараж).

Молодші юнаки: вагова категорія 43 кг – Тольпа Андрій (тренер Багрій Петро, Збараж); вагова категорія +43 кг – Жила Андрій (тренер Багрій Петро, Збараж).

Молодші дівчата: Леськів Ольга (тренер Бойко Руслан, Бучач).

Команди нагороджені кубками, грамотами, переможці та призери змагань, грамотами та медалями.

Головний суддя змагань – Зіновій Кульчицький, головний секретар – Роман Бутрин (тренери-викладачі обласної ДЮСШ з літніх видів спорту), – інформує Наталя Сенів – інструктор-методист КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту».

Джерело: Тернопіль Сьогодні

Читайте также:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*