Володимир Максимів: “Під час нересту впіймали 175 браконьєрів” – КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Володимир Максимів: “Під час нересту впіймали 175 браконьєрів”

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області очолює Володимир Максимів, і, після спілкування з ним, прийшло усвідомлення того, що діюче українське природоохоронне законодавство – надто лояльне до злочинних зазіхань.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Яскравий приклад-2017: протягом нерестової заборони  на виловлювання риби, яка тривала з 1-го квітня до 10-го червня, на водоймах області було затримано 175 браконьєрів. Але відбулись вони лише «легким переляком», бо сплатили всього-навсього 180-340 гривень адміністративних штрафів. Більшого покарання Закон – не передбачає. Хоча порушники витягують сітками риби на десятки тисяч…

Юридичний парадокс полягає ще й у тому, що браконьєри могли б притягатись до більш  суворої – кримінальної – відповідальності за «значну шкоду», але конкретні розміри цих «значних» збитків у законодавстві чітко  не прописані, і визначення державних втрат покладено на суддів, які не завжди спроможні фахово у «рибних» цінах розібратись.

Детально про те, як дають раду охороні рибних ресурсів всього четверо(!) інспекторів обласного тернопільського управління, і кого залучають на допомогу в боротьбі з браконьєрством – розповів у інтерв’ю головний рибінспектор Тернопільщини Володимир Максимів.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*